Монографія

Швидкий перегляд

Електронна держава: нова ефективність урядування

110.00 грн.

Книгу присвячено актуальним питанням реформування інформаційної сфери в Україні з огляду на процеси євроінтеграції, а саме: електронній демократії та електронному урядуванню. У праці використано зарубіжний досвід правової регламентації функціонування електронного урядування та електронної демократії, публічного управління у сфері обігу та охорони і..

Швидкий перегляд

Житлове будівництво в Україні: фінансово-правові аспекти (проблеми фінансово-правового регулювання)

50.00 грн.

У роботі розкриті основні проблеми житлового будівництва, його стан та фінансування. Висвітлено юридичні аспекти забезпечення громадян житлом, що належить до одного з невід’ємних напрямів соціально-економічної діяльності держави. Проаналізовано різноманітні механізми фінансування житлового будівництва, серед яких поруч із бюджетним фінансуванням (щ..

Швидкий перегляд

Захист прав інвесторів у сфері господарювання: теоретико-правовий аспект. Protecting the rights of investors in the field of management

300.00 грн.

Медіація на захисті прав інвесторів. Іноземні інвестори є доволі беззахисними суб’єктами нашої господарської системи, попри те, що мають ширший спектр можливостей захисту, оскільки можуть звертатися й до іноземних судів. У дослідженні Захист прав інвесторів у сфері господарювання: теоретико-правовий аспект, що побачило світ у видавництві ..

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)