Коментарi

Швидкий перегляд

Виконання судових рішень: законодавство, роз'яснення, судова практика

220.00 грн.

Судові рішення не виконуються автоматично. Ця проста, здавалося б, істина ще не стала загальнозрозумілою в правовій реальності сучасної України. І попри існування інституціональних проблем системи виконання судових рішень – основного чинника невиконання, істотна частина таких випадків трапляється через непоінформованість чи бездіяльність осіб,..

Швидкий перегляд

Державне регулювання антикорупційної діяльності. Законодавство. Коментар. Роз’яснення

200.00 грн.

Як прийняти власну антикорупційну програму? Антикорупційні програми обов’язково мають бути прийняті у державних, комунальних підприємствах, господарських товариствах з державною або комунальною часткою понад 50 відсотків та всіх юридичних особах, що беруть участь у тендерах на 20 мільйонів гривень і більше.Збірник Державне регулювання антикору..

Швидкий перегляд

Науково-практичний коментар Господарського кодексу України

830.00 грн.

У науково-практичному коментарі Господарського кодексу України враховано як зміни до Господарського кодексу України, так і прийняті упродовж 2012-2018 рр. нормативно-правові акти господарського законодавства, спрямовані на регулювання суспільних відносин у сфері господарювання. Для працівників сфери економіки, юрисконсультів суб’єктів господарюв..

Швидкий перегляд

Науково-практичний коментар Кримінального кодексу України 2018 рік

670.00 грн.

Новий Коментар Кримінального кодексу Онлайн-книгарня lexmart.com.ua розпочала акцію на новий Коментар КК України від лідера юридичного книговидання - видавництва «Юрінком Інтер», що має досвід підготовки і випуску коментарів Кримінального кодексу з 1995 року, коли ним було випущено перше таке видання в незалежній Україні. Науково-практичний комен..

Швидкий перегляд

Науково-практичний коментар Цивільного кодексу України 2-а томи

1500.00 грн.

У Коментарі на основі наукового аналізу цивільного права та узагальнення судової практики наводиться постатейне тлумачення чинного Цивільного кодексу України, а також інших актів законодавства. Використані нові, оригінальні підходи у тлумаченні складних правових норм та найбільш ефективні способи їх застосування у правозастосовчій діяльності. У під..

-17%
Швидкий перегляд

Науково-практичні коментарі чинних кодексів (комплект)

2500.00 грн. 3000.00 грн.

Науково-практичний коментар кодексу - ідеальний помічник для входження у професійне життя, адже об’єднує академічну науку і сучасну практику, допомагає організувати накопичені знання та перейти до їх застосування в реальних правових змаганнях.У комплекті:1. Науково-практичний коментар Цивільного кодексу України 2-а томи (2019)У новому, 6-му, виданн..

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)