Виконання судових рішень: законодавство, роз'яснення, судова практика

220.00 грн.

Анотація

Судові рішення не виконуються автоматично. Ця проста, здавалося б, істина ще не стала загальнозрозумілою в правовій реальності сучасної України. І попри існування інституціональних проблем системи виконання судових рішень – осно...

Судові рішення не виконуються автоматично. 

Ця проста, здавалося б, істина ще не стала загальнозрозумілою в правовій реальності сучасної України. І попри існування інституціональних проблем системи виконання судових рішень – основного чинника невиконання, істотна частина таких випадків трапляється через непоінформованість чи бездіяльність осіб, на користь яких судами ухвалені рішення.

Поінформувати їх, а також усіх, хто цікавиться предметом практичного втілення в життя актів правосуддя, покликаний посібник Виконання судових рішень: законодавство, роз'яснення, судова практика, випущений у світ видавництвом «Юрінком Інтер».

Осяжний том включає повну нормативну базу, в тому числі Інструкцію з примусового виконання рішень з усіма додатками, а також коментар порядку виконання рішень в цивільному, кримінальному, господарському й адміністративному проваджені з урахуванням їх специфіки, а також алгоритм виконання рішень закордонних судів. 

Автор посібника Сергій Шкляр, упорядковуючи матеріал, демонструє досконале знання предмету, адже тривалий час обіймав посаду Заступника Міністра юстиції України з питань виконавчої служби. 

Книги
ISBN 978-966-667-676-7
Автор за заг. ред. С. В. Шкляра
Рік видання 2017
Кількість сторінок 668
Обкладинка тверда
Анотація У збірнику наводяться законодавчі та нормативно-правові акти щодо порядку виконання судових рішень. Йдеться про виконання судових рішень у цивільних, адміністративних, господарських та кримінальних справах. До кожного розділу надано роз’яснення та матеріали судової практики. Збірник стане принагоді професійним юристам, правозахисникам, членам громадських об’єднань, а також всім громадянам, які цікавляться порядком, практикою та особливостями, пов’язаними з виконанням судових рішень з тих чи інших категорій справ.

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим, як написати відгук