Адвокатура України

100.00 грн.

Анотація

Курс адвокатури від провідних юридичних шкіл. Підручник Адвокатура України видавництва «Юрінком Інтер» охоплює ґенезу професії від передумов її виникнення в давнину і до становлення адвокатського самоврядування в У...

Курс адвокатури від провідних юридичних шкіл. 

Підручник Адвокатура України видавництва «Юрінком Інтер» охоплює ґенезу професії від передумов її виникнення в давнину і до становлення адвокатського самоврядування в України. 

Автори - доктори юридичних наук Микола Погорецький (завідувач кафедри правосуддя Київського національного університету) та Олександра Яновська (нині - суддя Верховного Суду) - наповнили виклад не лише вітчизняним нормативним матеріалом, а й доречними посиланнями на європейські документи, що регламентують діяльність адвокатів, віднедавна – і в Україні.

Важливі аспекти професійного повсякдення, такі як адвокатська етика, захист прав адвокатів, особливості роботи в різних видах судочинства,  розкриті у теоретичної і практичній площинах, а повноту засвоєння матеріалу можна перевірити за доданими до кожної глави практикумами. 

Показово, що підручник протестовано досвідом всіх юридичних шкіл України, адже рецензували його академік Національної академії правових наук України Василь Нор (Львівський національний університет) та члени-кореспонденти НАПрНУ Юрій Аленін (Національний університет «Одеська юридична академія») та Оксана Капліна (Національний юридичний університет, м. Харків), а до друку рекомендовано Науково-методичною радою Київського національного університету.

Книги
ISBN 978-966-667-615-6
Автор Погорецький М. А, Яновська О. Г.
Рік видання 2014
Кількість сторінок 368
Обкладинка тверда
Анотація Цей підручник є навчальним виданням з курсу "Адвокатура України", в якому, крім системного викладення тем курсу, містяться контрольні питання та завдання, тести та відповіді до них, теми рефератів та семінарів-дискусій, а також варіанти задач та рольових ігор для активізації методики навчання студентів. У данному виданні аналізується історія розвитку адвокатури в Україні, основні принципи її організації та діяльності, досліджується система правових гарантій адвокатської діяльності, организація адвокатського самоврядування, розглядаються особливості різноманітних видів адвокатської діяльності. Окрема увага приділена проблемам адвокатської етики та загальним стандартам діяльності адвокатів. Видання розраховано на студентів та викладачів вузів юридичного спрямування, адвокатів та широке коло зацікавленних читачів.

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим, як написати відгук