Міжнародне економiчне право

35.00 грн.

Анотація

У роботi розглядаються питання, пов’язанi з поняттям мiжнародного економiчного порядку, мiжнародного економiчного права, зокрема його джерелами, суб’єктами та iншими учасниками мiжнародних економiчних вiдносин. Пiдданi аналiзу мiжнародний рух това...

У роботi розглядаються питання, пов’язанi з поняттям мiжнародного економiчного порядку, мiжнародного економiчного права, зокрема його джерелами, суб’єктами та iншими учасниками мiжнародних економiчних вiдносин. Пiдданi аналiзу мiжнародний рух товарiв та iнших факторiв виробництва (послуг, iнвестицiй i робочої сили), а також двi економiчнi сфери, що мають виняткове значення для забезпечення зазначеного руху, — валютно-фiнансова дiяльнiсть та мiжнароднi перевезення. Особливу увагу приділено висвітленню права ГАТТ/СОТ, зокрема виникненню та розвитку ГАТТ-47, багатостороннiм торговельним переговорам у рамках цієї Угоди, створенню СОТ i правовому регулюванню торгiвлi, встановленому цiєю Органiзацiєю.

Підручник розрахований на фахiвцiв, науковцiв, студентiв i викладачiв вищих навчальних закладiв, де передбачено вивчення мiжнародного економічного права, мiжнародного торговельного права або відповідних спецкурсів. Він також може стати у пригодi будь-якiй особi, яка захоче знайти вiдповiдi на питання, пов’язанi з правовим регулюванням сучасних міжнародних економічних відносин.

Книги
ISBN 978-966-667-345-2
Автор Чубарєв В. Л.
Рік видання 2009
Кількість сторінок 368
Обкладинка тверда

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим, як написати відгук