Історія політичних і правових вчень

40.00 грн.

Анотація

У підручнику відповідно до програми підготовки фахівців-юристів у вищих навчальних закладах, із застосуванням загальнонаукових та спеціальних методів на конкретному історичному матеріалі висвітлено закономірності суспільного прогресу, розкрито про...

У підручнику відповідно до програми підготовки фахівців-юристів у вищих навчальних закладах, із застосуванням загальнонаукових та спеціальних методів на конкретному історичному матеріалі висвітлено закономірності суспільного прогресу, розкрито процес становлення та розвитку знань про державу і право, наукового досягнення людством сутності цих суспільних явищ. Значну увагу приділено з’ясуванню витоків політико-правової думки в Україні, особливостей її формування в контексті європейської цивілізації.

Для студентів, аспірантів та викладачів юридичних навчальних закладів з підготовки політологів, а також усіх, хто цікавиться питаннями історії політичної та правової думки.

Книги
ISBN 966-667-143-3
Автор Шульженко Ф. П.
Рік видання 2007
Кількість сторінок 464
Обкладинка тверда
Анотація У підручнику відповідно до програми підготовки фахівців-юристів у вищих навчальних закладах, із застосуванням загальнонаукових та спеціальних методів на конкретному історичному матеріалі висвітлено закономірності суспільного прогресу, розкрито процес становлення та розвитку знань про державу і право, наукового досягнення людством сутності цих суспільних явищ. Значну увагу приділено з’ясуванню витоків політико-правової думки в Україні, особливостей її формування в контексті європейської цивілізації. Для студентів, аспірантів та викладачів юридичних навчальних закладів з підготовки політологів, а також усіх, хто цікавиться питаннями історії політичної та правової думки.

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим, як написати відгук