Трудове право України

200.00 грн.

Анотація

У посібнику розкрито зміст Загальної та Особливої частин трудового права. Розглянуто принципові питання трудового права як самостійної галузі права, його предмет та метод правового регулювання, функції, систему. Також приділено увагу при...

У посібнику розкрито зміст Загальної та Особливої частин трудового права.

Розглянуто принципові питання трудового права як самостійної галузі права, його предмет та метод правового регулювання, функції, систему. Також приділено увагу принципам та джерелам трудового права.

Розкрито правові особливості суб’єктів трудового права. Визначено ключові питання соціального партнерства та правової організації зайнятості населення.

Висвітлено змістовні особливості таких основних інститутів трудового права як: трудовий договір; робочий час та час відпочинку; оплата праці; трудова дисципліна; матеріальна відповідальність; охорона праці; врегулювання трудових спорів (конфліктів); нагляд та контроль за дотриманням трудового законодавства.

Розраховано на студентів, викладачів, аспірантів та докторантів, роботодавців, працівників, інших читачів, які цікавляться трудовим правом та законодавством.

Книги
ISBN 978-966-667-647-7
Автор за заг. ред. М. I. Іншина В. Л. Костюка
Рік видання 2018
Кількість сторінок 600

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим, як написати відгук