Загальна теорія держави і права

140.00 грн.

Анотація

Основа юридичної освіти. Цей предмет поза сумнівом є своєрідним підмурівком, на якому розбудовується вся подальша юридична освіта. Саме на лекціях з теорії держави і права майбутні правники опановують метод і загартовують здатні...

Основа юридичної освіти. 

Цей предмет поза сумнівом є своєрідним підмурівком, на якому розбудовується вся подальша юридична освіта. Саме на лекціях з теорії держави і права майбутні правники опановують метод і загартовують здатність структурного сприйняття права як цілісного світоглядного предмета, вчаться відрізняти форму державного контролю від механізму держави, форму державного устрою від державного режиму, з’ясовують сутність права, його риси, функції і завдання.

Навчальний посібник Загальна теорія держави і права, що витримав більше 20-ти перевидань у видавництві «Юрінком Інтер», доопрацьований згідно зі свіжими законодавчими змінами представницьким колективом з 10-ти авторів, за редакцією академіка Національної академії правових наук України Олега Зайчука, за 25 років засвідчив свій статус авторитетного джерела з фундаментальних основ права.

Не перевантажений цитатами з академічних пошукань і споряджений лаконічним і добре структурованим змістом, посібник допоможе студентам у вивченні курсу теорії держави і права, підготовці до іспитів та може бути цікавим і пізнавальним для широкого кола читачів.

Книги
ISBN 978-966-667-662-0
Автор за ред. О. В. Зайчука, Н. М. Оніщенко
Рік видання 2016
Кількість сторінок 400
Обкладинка тверда
Анотація Посібник підготовлений провідними вченими в галузі теорії держави і права відповідно до типової програми на основі узагальнень та застосування новітнього емпіричного матеріалу. Розглядаються найбільш важливі проблеми теорії держави та права. Особлива увага приділена наукознавчим проблемам теорії держави і права. Досліджуються проблеми сутності та призначення держави, співвідношення держави та особи. Подається загальна характеристика елементів форми держави, механізму та апарату держави. Висвітлюються проблеми праворозуміння, закономірності соціального регулювання. Аналізуються фактори функціонування та ефективності правової системи, функції та джерела права. Розглянуто питання правових відносин як особливого виду суспільних відносин. Розрахований на педагогічних працівників, абітурієнтів, студентів юридичних вузів та широке коло читачів, які цікавляться проблемами теорії держави і права.

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим, як написати відгук