Основи ІТ-права

220.00 грн.

Анотація

Посібник по кейсах з ІТ-права. Видавництво «Юрінком Інтер» випустило 2-ге видання навчального посібника «Основи ІТ-права» за редакцією кандидата юридичних наук, адвоката Тараса Бачинського – керуючого партнера АО «

Посібник по кейсах з ІТ-права. 

Видавництво «Юрінком Інтер» випустило 2-ге видання навчального посібника «Основи ІТ-права» за редакцією кандидата юридичних наук, адвоката Тараса Бачинського – керуючого партнера АО «Бачинський та партнери»

Посібник збудований на практичному досвіді юридичного супроводу ІТ-компаній: від стартапу до міжнародного структурування ІТ-бізнесу.

Наріжні правові питання бізнесу високих технологій:

  • договірні відносини з розробки програмного забезпечення,
  • реєстрація авторських прав на нього, в тому числі як на службовий твір,
  • захист інтелектуальної власності та комерційної таємниці, й інші – висвітлені на матеріалі практики в Україні, в тому числі судової, у порівнянні із регулюванням цієї галузі у США та Європі.
Книги
ISBN 978-966-667-694-1
Автор Т. В. Бачинський, Р. І. Радейко О. І. Харитонова
Рік видання 2017
Кількість сторінок 208
Обкладинка тверда
Анотація Посібник побудований на практичному досвіді юридичного супроводу ІТ-компаній в Україні. У ньому висвітлено багато питань, але основну увагу приділено аналізу судової практики та кейсів. З метою порівняння та вивчення зарубіжного досвіду у сфері ІТ-права здійснено аналіз та вивчено досвід США та країн ЄС. Посібник призначений для підготовки студентів-правників, що цікавляться ІТ-технологіями. Він може бути використаний також і практикуючими ІТ-юристами, доповідачами при розробленні та проведенні тренінгів.

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим, як написати відгук