Інститут покарання неповнолітніх у кримінальному праві України. Генеза, міжнародні та європейські стандарти, ювенальна пенологія

150.00 грн.

Анотація

У книзі розглядається історія розвитку інституту покарання неповноліт­ніх у кримінальному праві України. Дається загальна характеристика стану дослідження проблем покарання неповнолітніх у сучасній кримінально-пра­вовій науці. Досліджено змістовні...

У книзі розглядається історія розвитку інституту покарання неповноліт­ніх у кримінальному праві України. Дається загальна характеристика стану дослідження проблем покарання неповнолітніх у сучасній кримінально-пра­вовій науці. Досліджено змістовні складові міжнародних та європейських стандартів застосування покарання до неповнолітніх, а також проаналізовано зазначені стандарти в якості окремих груп. Розкрито проблему ювенального підходу та його значущості в осягненні проблем покарання неповнолітніх у кримінальному праві України.

Книга розрахована на працівників правоохоронних органів і суду, адво­катів, правозахисників, науковців, студентів, курсантів і викладачів вищих навчальних закладів юридичного профілю, а також усіх, хто цікавиться про­блемами кримінології та кримінального права.

Книги
ISBN 978-966-667-661-3
Автор Назимко Є.С.
Рік видання 2017
Кількість сторінок 384
Обкладинка Тверда
Анотація У книзі розглядається історія розвитку інституту покарання неповноліт­ніх у кримінальному праві України. Дається загальна характеристика стану дослідження проблем покарання неповнолітніх у сучасній кримінально-пра­вовій науці. Досліджено змістовні складові міжнародних та європейських стандартів застосування покарання до неповнолітніх, а також проаналізовано зазначені стандарти в якості окремих груп. Розкрито проблему ювенального підходу та його значущості в осягненні проблем покарання неповнолітніх у кримінальному праві України. Книга розрахована на працівників правоохоронних органів і суду, адво­катів, правозахисників, науковців, студентів, курсантів і викладачів вищих навчальних закладів юридичного профілю, а також усіх, хто цікавиться про­блемами кримінології та кримінального права.

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим, як написати відгук