-17%
Науково-практичні коментарі чинних кодексів (комплект)

Науково-практичні коментарі чинних кодексів (комплект)

2500.00 грн. 3000.00 грн.

Анотація

Науково-практичний коментар кодексу - ідеальний помічник для входження у професійне життя, адже об’єднує академічну науку і сучасну практику, допомагає організувати накопичені знання та перейти до їх застосування в реальних правових змаганнях....

Науково-практичний коментар кодексу - ідеальний помічник для входження у професійне життя, адже об’єднує академічну науку і сучасну практику, допомагає організувати накопичені знання та перейти до їх застосування в реальних правових змаганнях.

У комплекті:

1. Науково-практичний коментар Цивільного кодексу України 2-а томи (2019)
У новому, 6-му, виданні Коментаря враховані зміни, внесені до ЦК станом на 4 лютого 2019 р., положення нових актів законодавства, новітня судова практика тощо.

2. Науково-практичний коментар Господарського кодексу України (2019)
У науково-практичному коментарі Господарського кодексу України враховано як зміни до Господарського кодексу України, так і прийняті упродовж 2012 – 2018 рр. нормативно-правові акти господарського законодавства.

3. Науково-практичний коментар Кримінального кодексу України (2018)
У книзі докладно прокоментовано Кримінальний кодекс України від 5 квітня 2001 р. № 2341-III зі змінами станом на 5 березня 2018 р., з посиланнями більше ніж на тисячу нормативно-правових актів. Крім того, до кожного розділу подано перелік основних наукових джерел.


Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим, як написати відгук