Суддівський розсуд, судова помилка та суддівське свавілля (через призму юридичної відповідальності суддів)

200.00 грн.

Видання присвячено феномену суддівського розсуду, сутність, а головне – допустимі межі якого розглядаються через призму юридичної відповідальності суддів. Як протиставлення допустимому суддівському розсуду розглядаються явища суддівської помилки та суддівського свавілля.

Викладені положення базуються на положеннях правової доктрини, міжнародних стандартів у сфері судочинства, національного законодавства про відповідальність суддів та практики його застосування (насамперед, дисциплінарної) останніх років.

Книги
ISBN 978-966-667-754-2
Автор Мірошниченко А. М.
Рік видання 2020
Кількість сторінок 120
Обкладинка м`яка
Анотація Видання присвячено феномену суддівського розсуду, сутність, а головне – допустимі межі якого розглядаються через призму юридичної відповідальності суддів. Як протиставлення допустимому суддівському розсуду розглядаються явища суддівської помилки та суддівського свавілля. Викладені положення базуються на положеннях правової доктрини, міжнародних стандартів у сфері судочинства, національного законодавства про відповідальність суддів та практики його застосування (насамперед, дисциплінарної) останніх років.

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим, як написати відгук