Науково-практичний коментар Кримінального кодексу України 2018 рік

700.00 грн.

Анотація

Новий Коментар Кримінального кодексу Онлайн-книгарня lexmart.com.ua розпочала акцію на новий Коментар КК України від лідера юридичного книговидання - видавництва...

Новий Коментар Кримінального кодексу

Онлайн-книгарня lexmart.com.ua розпочала акцію на новий Коментар КК України від лідера юридичного книговидання - видавництва «Юрінком Інтер», що має досвід підготовки і випуску коментарів Кримінального кодексу з 1995 року, коли ним було випущено перше таке видання в незалежній Україні.

Науково-практичний коментар, підготовлений колективом з 37 авторів та схвалений до друку Вченою радою Національної академії внутрішніх справ, містить посилання більш як на 1000 нормативно-правових актів.

Книги
ISBN 978-966-667-656-9
Автор за заг. ред. О. М. Джужі, А. В. Савченка В. В. Чернєя
Рік видання 2018
Кількість сторінок 1064
Обкладинка тверда
Анотація Коментована частина Кримінального кодексу чинна станом на 2018 рік. У книзі докладно прокоментовано Кримінальний кодекс України від 5 квітня 2001 р. № 2341-III з посиланнями більше ніж на тисячу нормативно-правових актів. Крім того, до кожного розділу подано перелік основних наукових джерел. Видання буде корисним не тільки співробітникам системи органів внутрішніх справ, викладачам і слухачам навчальних закладів МВС України, а й працівникам прокуратури, органів безпеки, інших правоохоронних органів, командирам військових частин і начальникам військових установ, суддям, адвокатам, юрисконсультам, науковцям, викладачам, аспірантам і студентам юридичних навчальних закладів, а також усім особам, зацікавленим у належному захисті від злочинних пося­гань національної безпеки України, прав та свобод людини і громадянина, власності, довкілля, громадського порядку, інших об’єктів кримінально-правової охорони.

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим, як написати відгук