Коментар судової практики вирішення корпоративних конфліктів

40.00 грн.

Анотація

Обложка 'Коментар судової практики вирішення корпоративних конфліктів' Оцініть: Коментар судової практики вирішення корпоративних конфліктів У виданні розглянуто конфлікти у галузі корпоративного управління, майнові спори у корпоративних ...

Обложка 'Коментар судової практики вирішення корпоративних конфліктів' Оцініть: Коментар судової практики вирішення корпоративних конфліктів У виданні розглянуто конфлікти у галузі корпоративного управління, майнові спори у корпоративних відносинах, особливості судового розгляду корпоративних конфліктів за окремими категоріями справ, проблемні питання застосування норм корпоративного права. Також видання містить довідковий матеріал з нормативно-правових актів та зразки судової практики.

Книги
ISBN 966-667-217-0
Автор Теньков С. О.
Рік видання 2005
Кількість сторінок 368
Обкладинка м’яка
Анотація Обложка 'Коментар судової практики вирішення корпоративних конфліктів' Оцініть: Коментар судової практики вирішення корпоративних конфліктів У виданні розглянуто конфлікти у галузі корпоративного управління, майнові спори у корпоративних відносинах, особливості судового розгляду корпоративних конфліктів за окремими категоріями справ, проблемні питання застосування норм корпоративного права. Також видання містить довідковий матеріал з нормативно-правових актів та зразки судової практики.

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим, як написати відгук