Науково-практичний коментар Кримiнально-виконавчого кодексу України

40.00 грн.

Анотація

У науково-практичному коментарі роз’яснюються положення Кримінально-виконавчого кодексу України та пов’язаних з ними нормативно-правових актів. Висвітлено порядок i умови викон...

У науково-практичному коментарі роз’яснюються положення Кримінально-виконавчого кодексу України та пов’язаних з ними нормативно-правових актів. Висвітлено порядок i умови виконання кримінальних покарань в Україні, систему, структуру, принципи організації діяльність, а також повноваження органів i установ Державної кримінально-виконавчої служби України. У роботі використано великий обсяг наукової літератури та статистичних даних.

Для студентів i викладачів вищих юридичних навчальних закладів, практичних працiвникiв Державної кримінально-виконавчої служби України та широкого загалу читачів, які цікавляться представленою проблематикою.

Книги
ISBN 978-966-667-329-2
Автор за ред. А. Х. Степанюка
Рік видання 2008
Кількість сторінок 496
Обкладинка тверда
Анотація У науково-практичному коментарі роз’яснюються положення Кримінально-виконавчого кодексу України та пов’язаних з ними нормативно-правових актів. Висвітлено порядок i умови виконання кримінальних покарань в Україні, систему, структуру, принципи організації діяльність, а також повноваження органів i установ Державної кримінально-виконавчої служби України. У роботі використано великий обсяг наукової літератури та статистичних даних. Для студентів i викладачів вищих юридичних навчальних закладів, практичних працiвникiв Державної кримінально-виконавчої служби України та широкого загалу читачів, які цікавляться представленою проблематикою.

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим, як написати відгук