Правове регулювання об’єктів нерухомого майна в Україні

40.00 грн.

Анотація

У збірнику наводяться нормативно-правові акти, які регулюють право власності на об'єкти нерухомого майна, підготовку та посвідчення правочинів, порядок державної реєстрації права власності та забезпечують створення єдиної системи органів державної...

У збірнику наводяться нормативно-правові акти, які регулюють право власності на об'єкти нерухомого майна, підготовку та посвідчення правочинів, порядок державної реєстрації права власності та забезпечують створення єдиної системи органів державної реєстрації прав на основі інформації комунальних підприємств - бюро технічної інвентаризації. Подається судова практика.

Збірник корисний усім, хто цікавиться порядком реєстрації прав власності на нерухоме майно.

Книги
ISBN 978-966-667-332-2
Рік видання 2008
Кількість сторінок 352
Обкладинка м’яка
Анотація У збірнику наводяться нормативно-правові акти, які регулюють право власності на об'єкти нерухомого майна, підготовку та посвідчення правочинів, порядок державної реєстрації права власності та забезпечують створення єдиної системи органів державної реєстрації прав на основі інформації комунальних підприємств - бюро технічної інвентаризації. Подається судова практика. Збірник корисний усім, хто цікавиться порядком реєстрації прав власності на нерухоме майно.

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим, як написати відгук