Практичні посібники

Швидкий перегляд

Історія держави та права України

250.00 грн.

Посібник підготовлений на основі багаторічного досвіду викладання авто­ром навчальної дисципліни у вищих навчальних закладах і з урахуванням кре­дитно-модульної системи навчання. Його метою є не нав’язування читачеві власних оцінок державно-правових явищ, які мали місце протягом багато­вікової історії нашої країни, а спонукання його до творчого мис..

Швидкий перегляд

Експертизи в судочинстві України

210.00 грн.

Розглядаються проблеми використання спеціальних знань у судочинстві України, теоретичні й організаційні основи судової експертизи, її значення в кримінальному, цивільному, адміністративному судочинстві. Стосовно кожного виду експертизи вказані предмет, об’єкти, завдання, коло питань, які нею вирішуються, наведені зразки запитань, що ставляться слід..

Швидкий перегляд

Затримання особи. Законодавство. Роз’яснення. Судова практика

170.00 грн.

Збірка є першим найбільш повним зібранням нормативно-правових актів, роз’яснень та матеріалів судової практики з питань затримання особи. Затримання є найбільш суворим запобіжним заходом. У книзі акумульовані акти, у яких регла­ментуються певні обмеження щодо затриманих осіб, зазначаються суб’єкти, яким надано право на затримання, порядок і строки ..

Швидкий перегляд

Невідкладна правнича допомога. Юридичний порадник

170.00 грн.

У книзі в доступній, популярній формі висвітлено широке коло юридичних питань, знання яких є необхідним для реалізації прав людини та громадянина. Такими, зокрема, є шлюбно-сімейні, трудові, земельні відносини, відшкодування матеріальної і моральної шкоди, спадкування, порядок звернення до суду в цивільних справах та питання виконання судових рішен..

Швидкий перегляд

Основи ІТ-права

170.00 грн.

Посібник по кейсах з ІТ-права. Видавництво «Юрінком Інтер» випустило 2-ге видання навчального посібника «Основи ІТ-права» за редакцією кандидата юридичних наук, адвоката Тараса Бачинського – керуючого партнера АО «Бачинський та партнери»Посібник збудований на практичному досвіді юридичного супроводу ІТ-компаній: від стартапу до міжнародного ст..

Швидкий перегляд

Рішення Європейського суду з прав людини в кримінальних справах. Захист життя, здоров’я, честі та гідності

250.00 грн.

25 ключових рішень ЄСПЛ про захист права на життя, здоров’я, честі й гідності З усього безмежного масиву рішень Європейського суду мабуть найбільший «попит» серед захисників мають ті, що присвячені саме порушенням базових прав людини в ході кримінально-процесуального переслідування. Новий збірник «Рішення Європейського суду з прав людини в кримін..

Швидкий перегляд

Рішення Європейського суду з прав людини в цивільних справах. Захист власності, приватного і сімейного життя та свободи поглядів

250.00 грн.

Коли журналіст відповідає за порушення права на захист честі, гідності і ділової репутації? Це питання, попри його вичерпну нормативну визначеність у вітчизняному законодавстві, і далі вирішується судами по-різному, залежно від того, хто є учасниками спору і який політичний вітер віє дужче. Не підвладний таким вітрам Європейський суд з прав людин..

Швидкий перегляд

Типові форми договорів

150.00 грн.

У збірнику «Типові форми договорів» наведено окремі форми типових догово­рів, що застосовуються в енергетичній сфері, сфері надання комунальних послуг, при розпорядженні державним і комунальним майном та інших соціально значущих відносинах. Підбірка типових договорів здійснена відповідно до чинного законодав­ства станом на 01 лютого 2016 р. Книг..

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)