Банкрутство

Вид відображення:

Закон України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»: з постатейними матеріалами (кн.1)

175.00 грн.

Сборник содержит постатейно материалы к статьям 1-8 Закона Украины «О восстановлении платежеспособности должника или признании его банкротом» в редакции от 22 декабря 2011 № 4212VI, которые охватывают общие положения по делам о банкротстве. В издании использованы нормативно-базу по состоянию на 1 мая 2015. Книга предназначена для судей ..

Закон України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»: з постатейними матеріалами (кн.2)

175.00 грн.

Сборник содержит постатейно материалы к статьям 9-21 Закона Украины «О восстановлении платежеспособности должника или признании его банкротом» в редакции от 22 декабря 2011 № 4212VI, которые охватывают общие положения по делам о банкротстве. В издании использованы нормативно-базу по состоянию на 3 июня 2015 Книга предназначена для судей..

Закон України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»: з постатейними матеріалами (кн.4)

275.00 грн.

Сборник содержит постатейно материалы к статье 28-36 Закона Украины «О восстановлении платежеспособности должника или признании его банкротом» в редакции от 22 декабря 2011 № 4212VI, касающихся процедуры санации по делам о банкротстве. В издании использованы нормативно-базу по состоянию на 1 октября 2015. Книга предназначена для судей х..

Кодекс України з процедур банкрутства. Науково-практичний коментар

900.00 грн.

Станом на 1 березня 2021 року.У даному науково-практичному коментарі подано постатейний аналіз нового Кодексу України з питань банкрутства. Видання розраховано на студентів, аспірантів і викладачів юридичних спеціальностей вищих навчальних закладів, депутатів представницьких органів влади усіх рівнів, суддів та працівників суду, інших державних сл..

Ліквідаційна процедура банкрутства юридичних осіб відповідно до кодексу України з процедур банкрутства

320.00 грн.

Метою науково-практичного посібника є висвітлення існуючих проблем правозастосування та судової практики при здійсненні ліквідаційної процедури банкрутства відповідно до Кодексу України з процедур банкрутства, а також пошук варіантів вирішення таких проблем. Особливу увагу приділено умовам визнання боржника банкрутом та відкриттю ліквідаційної про..

Ліквідаційна процедура – заключна процедура у справах про банкрутство

260.00 грн.

У монографії розкрито окремі особливості ліквідаційної процедури як заключної процедури банкрутства, проаналізовано положення Кодексу України з процедур банкрутства та іншого спеціального законодавства, зроблено пропозиції, покликані підвищити захист учасників ліквідаційної процедури банкрутства, теоретичне розуміння основних категорій банкрутства,..

Правові висновки Верховного Суду у справах про банкрутство за перше півріччя 2018 року

300.00 грн.

Збірник містить правові висновки Верховного Суду у справах про банкрутство за перше півріччя 2018 року. Допомагає узагальнити та проаналізувати судову практику Верховного Суду у справах про банкрутство. Правові висновки розміщені відповідно до розділів, що зручно для пошуку необхідної інформації.Збірник розрахований на суддів господарських судів..

Правові позиції та висновки щодо земельних спорів та банкрутства

120.00 грн.

До збірника увійшли постанови Великої Палати Верховного Суду та окремі постанови Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду щодо земельних спорів та банкрутства. Розраховано на професійних юристів та осіб, які надають правову допомогу...

Процедури банкрутства в Україні. Актуальне законодавство та судова практика

420.00 грн.

Зміст збірника подано з урахуванням останніх змін до чинного законодавства України. Також читачам пропонуються матеріали довідкового та методичного характеру...

Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)