Римське право

Вид відображення:
Немає в наявності

Римське право

380.00 грн.

У підручнику комплексно висвітлюються загальні положення правової системи Стародавнього Риму, основні принципи, головні поняття і категорії римського публічного та приватного права. Для студентів юридичних вузів та факультетів, викладачів, правознавців, усіх, кого цікавлять питання історії та теорії права...

Римське право і сучасність. Епідемії в Європі і право: від Риму до COVID-19. Матеріали Міжнародної науково-практичної конференції

60.00 грн.

У збірці містяться матеріали доповідей з теоретичних, історичних і методологічних проблем цивільного права та процесу, права власності, ІТ-права та інших галузей приватного права, які були оприлюднені на Міжнародній науково-практичній конференції, яка відбулась 12 червня 2020 р, в Національному університеті «Одеська юридична академія». Збірник спр..

Римське приватне право. Навчальний посібник для підготовки до іспитів

170.00 грн.

У навчальному посібнику аналізуються основні поняття римського приватного права, характеристика та джерела римського права, вчення про особи, вчення про сімейні відносини, вчення про позов, вчення про речове, зобовязальне та спадкове право. Начальний посібник містить стислий виклад курсу римського приватного права та розрахований на студентів, слух..

Римське приватне право. Практикум

200.00 грн.

У практикумі системно висвітлено питання римського приватного права. Посібник підготовлено відповідно до навчального плану дисципліни. Структурно практикум складається з сімнадцяти тем, присвячених загальній характеристиці римського приватного права, його джерел, засадам цивільного судочинства і захисту порушених прав, а також системоутворюючим ін..

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)