Корпоративне право

Вид відображення:

Адміністративно-правова протидія порушенням корпоративних прав в Україні

210.00 грн.

У монографії проведено системний аналіз адміністративно-правової протидії порушенням корпоративних прав в Україні, виокремлено проблеми в її правовому регулюванні та правозастосовчій практиці, визначено перспективи її удосконалення з наданням пропозицій з вирішення виявлених проблем. На основі існуючих доктринальних положень запропоновано оновлени..

Боргова функція сучасної держави

210.00 грн.

Актуальність проблематики державного боргу та необхідність її дослідження підтверджуються тим, що у вітчизняній юриспруденції ще не вивчалася боргова функція сучасної держави, хоча окремі її характеристики, властивості, ознаки розглядаються вченими-теоретиками та представниками різних галузей правових знань. Але чіткі визначення сутності, структури..

Закон України "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю". ЦУЛ

40.00 грн.

Чинне законодавство України зі змінами та доповненнями станом на 7 жовтня 2020 року (відповідає офіційному текстові)..

Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю»

50.00 грн.

У виданні представлений Закон України “Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю” прийнятий Верховною Радою України 06 лютого 2018 р. та підписаний Президентом України 13 березня 2018 р. Цей Закон набуває чинності 17 червня 2018 р...

Зразки установчих документів юридичних осіб. Практичний посібник

320.00 грн.

Видання представляє собою практичний посібник, розроблений з урахуванням змін законодавства у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, станом на серпень 2020 року. У книзі представлено зразки установчих документів юридичних осіб, а саме: товариства з обмеженою відповідальністю, товариства з додатковою відповідальніс..

Кінцевий бенефіціар

390.00 грн.

Присвячується всім чесним підприємцям, які, незважаючи ні на що, створюють цінність у своїй країні, і талановитим менеджерам, що допомагають їм у цьому. Це історія про шлях успішної компанії до рівня великої корпорації під впливом невідомого бенефіціара. Новий співвласник змушує інших акціонерів і менеджерів компанії розробити якісно нову стратегі..

Корпоративні правовідносини

380.00 грн.

Монографія є результатом тривалих досліджень авторів у напрямі визначення правової природи корпоративних правовідносин та їх сутності. У праці проаналізовані сучасні теорії походження корпоративних правових зв’язків, на підставі чого доводиться їх цивільно-правова природа. Розкриваються питання видів корпоративних правовідносин, їх суб’єктного ..

Корпоративні спори. Актуальне законодавство та судова практика

480.00 грн.

Зміст збірника подано з урахуванням останніх змін до чинного законодавства України. Також читачам пропонуються матеріали довідкового та методичного характеру...

Корпоративні спори. Коментар судової практики

290.00 грн.

У коментарі ставляться злободенні питання судової практики з корпоративних спорів – їх учасники, здійснення ними своїх прав на захист корпоративних прав на наслідки невиконання обов’язків тощо. Відповіді на питання дають науковці з посиланням на правові позиції вищих судових інстанцій із наданням їх обґрунтування. Розрахований на студентів вищих ю..

Корпоративне право крізь призму судової практики

800.00 грн.

У монографії аналізуються поняття юридичної особи з корпоративним устроєм та складні питання виникнення, здійснення, охорони і захисту корпоративних прав. Автори спільними зусиллями надали можливість скласти уявлення про архітектоніку корпоративного права для вдосконалення нормативно-правового регулювання корпоративних відносин та сприяння виріше..

Корпоративне право Республіки Польща (основні положення)

50.00 грн.

Книга присвячена системі корпоративного права Республіки Польща. Розглянуті питання джерел польського законодавства в галузі корпоративних правовідносин, види торговельних товариств, врегульованих цим законодавством, основні аспекти їх створення, функціонування та припинення. Існуюча в Республіці Польща система торговельних товариств базується на К..

Немає в наявності

Корпоративне право України. Навчальний посібник для підготовки до іспитів

110.00 грн.

При подготовке пособия использован ряд нормативно-правовых актов Украины. Учебное пособие рассчитано на студентов, слушателей, аспирантов юридических учебных заведений. Структура пособия построена на наиболее оптимальном и легком подаче материала студентам - в вопросах и ответах. Данное пособие пригодится всем, кто желает вооружить себя системой з..

Корпоративное законодательство популярных оффшорных юрисдикций (Белиз, Острова Кайман, Невис, Сейшелы)

1550.00 грн.

Книга представляет собой уникальный сборник корпоративного законодательства наиболее популярных юрисдикций, используемых в целях ведения международного бизнеса, – Островов Кайман, Невиса, Сейшел и Белиза. Для наглядности и удобства сравнения особенностей регистрации компаний в оффшорных юрисдикциях после текста закона каждой страны помещена таблица..

Очерки права компаний: сборник статей

675.00 грн.

В сборник "Очерки права компаний" вошли статьи по тематике юридических лиц (компаний, корпораций), их видов, форм, правоспособности, органов и иных аспектов их деятельности. Помещены статьи докторов и кандидатов юридических наук, докторов права, представителей разных научных школ Украины и других стран - Германии, Италии, Польши, Грузии, Российск..

Товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю: практичний посібник

120.00 грн.

Це видання розраховано на правників, що спеціалізуються в галузі корпоративного права, суб’єктів підприємницької діяльності, нотаріусів і державних реєстраторів, студентів та викладачів юридичних факультетів вітчизняних навчальних закладів...

Показано з 1 по 15 із 19 (2 сторінок)