Космічне право

Вид відображення:

Аерокосмічний моніторинг археологічного ландшафту: правові та організаційні засади

550.00 грн.

Монографія присвячена обґрунтуванню та концептуалізації міждисциплінарного підходу до відносин з організації використання дистанційного зондування Землі для дослідження й охорони археологічної спадщини України, а також визначенню напрямів вдосконалення правового регулювання у цій сфері. У роботі проаналізовано сучасний стан та перспективи розвитку..

Від довкілля Землі до космічного простору

480.00 грн.

Книга є ювілейним виданням до 70-річчя Н. Р. Малишевої, до якого увійшли вибрані статті та тези виступів на конференціях останніх років з проблем національного та міжнародного екологічного та космічного права. У книзі також вміщено спогади авторки про вчителів та соратників. Завершують видання пам’ятні фотографії, привітання, спогади та роздуми..

Міжнародне космічне право

380.00 грн.

Цей підручник розкриває основні теоретичні і практичні аспекти сучасного міжнародного космічного права, правові механізми регулювання космічної діяльності з дослідження та використання космічного простору, визначає особливості міжнародного співробітництва щодо розроблення міжнародно-правових стандартів космічної діяльності в XXI столітті. Для студ..

Міжнародне космічне право: воєнні та мирні наміри

150.00 грн.

У навчальному посібнику висвітлено історичні витоки міжнародного космічного права та озвучено його воєнні та мирні наміри впливу. Розкрито квантову теорію планетарного поля у міжнародному космічному праві. Визначено концептуальну модель міжнародних космічних станцій та подальшого людського життя в Космосі. Обґрунтовано військову систему повітряно..

Нариси з космічного права

150.00 грн.

До книги ввійшли вибрані статті та інші матеріали автора з питань космічного права, що були опубліковані в різних українських та зарубіжних виданнях в 2001-2010 роках. Більшість з них наведені мовою оригіналу публікації (українською, російською чи англійською). Матеріал викладено в чотирьох напрямках: 1) теоретичні проблеми розвитку міжнародного ..

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)