Медіація

Вид відображення:

Закон України "Про медіацію". Науково-практичний коментар

390.00 грн.

Науково-практичний коментар до Закону України «Про медіацію» підготовлено Інститутом права та суспільних відносин Університету «Україна». До складу авторського колективу залучено провідних вітчизняних науковців та практиків. Коментар розрахований на широке коло читачів, зокрема на здобувачів юридичної освіти, фахівців в галузі права, викладачів, п..

Примирні процедури в цивілістичному процесі: теорія і практика

700.00 грн.

Даний науково-практичний посібник є комплексним теоретико-прикладним дослідженням примирних процедур у цивілістичному процесі. У роботі українськими та зарубіжними вченими і практикуючими фахівцями розкрито примирні процедури, їх сутність складові та співвідношення із медіацією та іншими способами врегулювання спорів, матеріальні та процесуальні ..

Стратегия конфликта

760.00 грн.

Книга посвящена исследованию общей логики поведения участников конфликтных ситуаций — теории игр. Впервые вышедшая в 1960 г., она стала фундаментальным вкладом в эту науку, заложив основы теории стратегического поведения. Работа имеет большое значение для изучения некоторых важных классов игр — игр с неполной информацией, неантагонистич..

Участь адвоката в медіації

330.00 грн.

У монографії розглядаються теоретичні, організаційні та правові засади участі адвоката в медіації, що визначають функціонування та подальший розвиток медіації у правовій системі України за участю адвокатів, у тому числі, шляхом надання пропозицій щодо удосконалення чинного законодавства України про адвокатуру та адвокатську діяльність і практики й..

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)