Нотаріальне право

Вид відображення:

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Алгоритм роботи нотаріуса

660.00 грн.

У книзі показано алгоритм здійснення нотаріусом реєстраційних дій у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань. Авторами детально розкрито особливості державної реєстрації новоутвореної юридичної особи, державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, державної реєстрації фізичної особ..

Єдиний реєстр довіреностей. Алгоритм роботи нотаріуса

750.00 грн.

У книзі показано алгоритм здійснення нотаріусом реєстраційних дій у Єдиному реєстрі довіреностей. Автором детально розкрито особливості реєстрації довіреності, передоручення, видачі дубліката довіреності, припинення дії довіреності, виправлення записів у реєстрі, відміни і видалення записів, виконання перевірок довіреностей, видачі інформації з реє..

єОселя. Практичний посібник, зразки документів

700.00 грн.

Видання представляє собою практичний посібник, розроблений з урахуванням чинного законодавства України, що врегульовує питання надання і оформлення доступного іпотечного кредитування громадян України за програмою єОселя. У книзі надано детальну характеристику кожного з етапів оформлення кредиту за програмою єОселя, визначено особливості цієї прог..

Інвестування в нерухомість: зразки документів

1150.00 грн.

Видання представляє собою практичний посібник, розроблений з урахуванням Закону України «Про гарантування речових прав на об'єкти нерухомого майна, які будуть споруджені в майбутньому», інших положень законодавства, що стосуються інвестування в нерухомість. У книзі представлено зразки договорів купівлі-продажу неподільних об’єктів незавершеного буд..

Іноземні документи в нотаріальній практиці

280.00 грн.

У книзі наведено основні аспекти використання у нотаріальній практиці іноземних документів. Зокрема, авторами узагальнено норми Гаазької конвенції, що скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів від 05.10.1961 р.. окремі положення міжнародних договорів про правову допомогу, учасником яких є Україна, що передбачають двостороннє визнан..

Іпотека, звернення стягнення на нерухоме майно

690.00 грн.

Видання представляє собою практичний посібник, розроблений з урахуванням чинного законодавства України. У книзі представлено зразки іпотечних договорів, предметом іпотеки за якими є земельна ділянка, квартира, майбутній об’єкт нерухомості, неподільний об’єкт незавершеного будівництва та інші об’єкти нерухомого майна, зразки договорів позики, дого..

Адміністративно-правові засади протидії корупції в сфері здійснення нотаріальної діяльності в Україні

410.00 грн.

Монографію присвячено адміністративно-правовому дослідженню засад протидії корупції в сфері здійснення нотаріальної діяльності в Україні. З точки зору адміністративного права розкрито поняття ознаки, форми та основні причини поширення корупції у сфері надання нотаріальних послуг. Розкрито особливості адміністративної відповідальності нотаріусів я..

Немає в наявності

Адміністративно-правовий захист прав і законних інтересів нотаріусів в Україні

280.00 грн.

У монографії представлено комплексне дослідження змісту та механізму адміністративно – правового захисту прав і законних інтересів нотаріусів в Україні. Автором приділено значну увагу класифікації прав і законних інтересів нотаріусів як об’єкта адміністративно-правового захисту; на основі теорії адміністративного права, вітчизняного та країн-учасни..

Архів нотаріуса: зразки документів

450.00 грн.

Видання представляє собою практичний посібник з питань ведення і формування архіву нотаріуса. У книзі представлено зразки внутрішніх описів документів справ, зразки описів спадкових справ, зразки фондових описів справ, зразок заповнення номенклатури справ і паспорта архіву, зразки складання документів щодо знищення архіву. Усі документи можуть заст..

Відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення

420.00 грн.

Видання представляє собою практичний посібник, в якому наведено огляд і узагальнення законодавства щодо відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення, особливості визначення суб’єктів права власності на землю, набуття у власність земельних ділянок, розкрито питання обов’язкового відчуження земельних ділянок окремими категоріями су..

Векселі в нотаріальній практиці. Протест векселів: коментарі, зразки документів. Практичний посібник

320.00 грн.

Видання представляє собою практичний посібник з питань вчинення нотаріусами протестів векселів. У книзі авторами розкрито особливості вексельних зобов’язань, подано загальну характеристику реквізитів векселя, розглянуто окремі питання відповідальності за простим і переказним векселем, особливості доміцильованих векселів, поняття та види вексельних ..

Виконавчі написи: зразки нотаріальних документів

280.00 грн.

Видання представляє собою практичний посібник, розроблений з урахуванням законодавства, що стосується вчинення нотаріусом виконавчих написів. У книзі представлено зразки заяв на вчинення виконавчих написів, а також зразки виконавчих написів, які зустрічаються у нотаріальній практиці, а саме: виконавчий напис на іпотечному договорі, на опротестова..

Виконавчий напис нотаріуса у цивілістичному процесі: нотаріат, суд, виконавче провадження. Науково-практичний посібник (з практикумом)

430.00 грн.

Дана науково-практична праця є комплексним дослідженням виконавчого напису нотаріуса у цивілістичному процесі (нотаріат, суд, виконавче провадження). У роботі вченими України та зарубіжних країн надано порівняльно-правовий аналіз виконавчого напису нотаріуса у нотаріальному, цивільному, господарському, адміністративному та виконавчому процесі. Са..

Вимоги про нотаріальне посвідчення правочинів і нотаріальне засвідчення справжності підпису: загальна характеристика, зразки документів

330.00 грн.

Видання представляє собою практичний посібник, в якому наведено загальну характеристику таких правочинів, як вимоги про нотаріальне посвідчення правочинів і нотаріальне засвідчення справжності підпису, а також зразки цих документів. Зокрема, у книзі наведено зразки вимоги нотаріального посвідчення договору про встановлення земельного сервітуту, вим..

Встановлення юридичних фактів смерті, народження та інших фактів, що відбулися на територіях, непідконтрольних українській владі: аналіз і узагальнення судової практики

420.00 грн.

У даному виданні представлено зібрання судової практики у справах про встановлення фактів смерті, народження та інших фактів, що відбулися на територіях, непідконтрольних українській владі, надано коментарі і зроблено узагальнення формулювань, які застосовуються судами у цих справах, доказів, які досліджуються при встановлення фактів, тощо. Виданн..

Показано з 1 по 15 із 81 (6 сторінок)