Страхове право

Вид відображення:

Закон України "Про загальнообовязкове державне соціальне страхування на випадок безробіття''

50.00 грн.

Всі закони України та кодекси України в редакції останніх змін і доповнень! Цей Закон, розроблений відповідно до Конституції України(254к/96-ВР) та Основ законодавства України про загальнообов'язкове державне соціальне страхування (16/98-ВР), визначає правові, фінансові та організаційні засади загальнообов'язкового державного соціального страхуван..

Закон України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообовязкове державне соціальне страхування''

40.00 грн.

Всі закони України та кодекси України в редакції останніх змін і доповнень!..

Закон України “Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування”

70.00 грн.

Цей Закон, розроблений відповідно до Конституції України (254к/96-ВР) та Основ законодавства України про загальнообов'язкове державне соціальне страхування ( 16/98-ВР ), визначає принципи, засади і механізми функціонування системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, призначення, перерахунк..

Закон України “Про загальнообовязкове державне соціальне страхування"

50.00 грн.

Цей Закон відповідно до Конституції України (254к/96-ВР) та Основ законодавства України про загальнообов'язкове державне соціальне страхування ( 16/98-ВР ) визначає правову основу, економічний механізм та організаційну структуру загальнообов'язкового державного соціального страхування громадян від нещасного випадку ..

Закон України “Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів”

50.00 грн.

Всі закони України та кодекси України в редакції останніх змін і доповнень! Цей Закон регулює відносини у сфері обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (далі - обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності) і спрямований на забезпечення відшкодування шкоди, з..

Закон України “Про страхування”

50.00 грн.

Всі закони України та кодекси України в редакції останніх змін і доповнень! Цей Закон регулює відносини у сфері страхування і спрямований на створення ринку страхових послуг, посилення страхового захисту майнових інтересів підприємств, установ, організацій та фізичних осіб. Дія цього Закону не поширюється на державне соціальне страхува..

Правове регулювання діяльності у сфері страхування та перестрахування

220.00 грн.

Монографія є першим у вітчизняному правознавстві комплексним дослідженням теоретико-практичних проблем організації та здійснення діяльності у сфері страхування та перестрахування. У монографії визначено поняття та специфічні ознаки страхової та перестрахової діяльності, посередницької діяльності у вказаних сферах. Також встановлено особливості та ..

Страхування в Україні. Актуальне законодавство та судова практика

440.00 грн.

Зміст збірника подано з урахуванням останніх змін до чинного законодавства України. Також читачам пропонуються матеріали довідкового та методичного характеру...

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)