Військове право

Вид відображення:

"Альфа" в жизни и на войне. Полное собрание в 2-х частях

1800.00 грн.

В увлекательной живой манере в книге повествуется о полной опасностей и приключений службе украинских военнослужащих спецподразделения «Альфа» по охране дипломатического представительства Украины в охваченном войной Ираке. Читатель узнает массу захватывающих подробностей о противо-стоянии в этой стране, особенностях подготовки элитных войск и не ..

"Альфа" в посольстве. Записки офицера спецназа

580.00 грн.

В увлекательной живой манере в книге повествуется о полной опасностей и приключений службе украинских военнослужащих спецподразделения «Альфа» по охране дипломатического представительства Украины в охваченном войной Ираке. Читатель узнает массу захватывающих подробностей о противостоянии в этой стране, особенностях подготовки элитных войск и не тол..

"Альфа" подготовка. Записки офицера спецназа

580.00 грн.

В увлекательной живой манере в книге повествуется о полной опасностей и приключений службе украинских военнослужащих спецподразделения «Альфа» по охране дипломатического представительства Украины в охваченном войной Ираке. Читатель узнает массу захватывающих подробностей о противостоянии в этой стране, особенностях подготовки элитных войск и не тол..

"Антиснайпинг" (организация противодействия снайперу). Книга ворога ворожою мовою

280.00 грн.

Данное учебно-практическое пособие посвящено одному из направлений обеспечения безопасности — противодействию нападениям с использованием снайперов. Оно представляет собой собрание опорных конспектов по темам: особенности тактики киллеров-снайперов, оружие и снаряжение снайпера, особенности маскировки в городе и лесной местности, организаци..

100 брехливих російських наративів про російсько-українську війну

180.00 грн.

Матеріали збірника допоможуть командирам (начальникам), фахівцям структур морально-психологічного забезпечення ЗС України отримати інформацію щодо різних аспектів ходу російсько-української війни, яку вони зможуть використовувати в процесі проведення заходів внутрішньо-комунікаційної роботи з особовим складом. Призначений для командирів, офіцерів..

100 запитань та відповідей про російсько-українську війну

190.00 грн.

Матеріали збірника допоможуть командирам (начальникам), фахівцям структур морально-психологічного забезпечення ЗС України отримати інформацію щодо різних аспектів ходу російсько-української війни, яку зможуть використовувати в процесі проведення заходів внутрішньо-комунікаційної роботи з особовим складом. Призначений для командирів, офіцерів стру..

100 запитань та відповідей про Сили оборони України

240.00 грн.

Матеріали збірника допоможуть командирам (начальникам), фахівцям структур морально-психологічного забезпечення (по роботі з особовим складом) отримати інформацію щодо Сил оборони України, яку вони зможуть використовувати в процесі проведення заходів внутрішньо-комунікаційної роботи з особовим складом. Призначений для командирів, офіцерів структур..

100-мм зенітна пушка КС-19

190.00 грн.

Методичний посібник є військовою навчально-методичною публікацією, яка призначена для офіцерів, сержантів та солдатів підрозділів артилерії. Положення посібника щодо виконання вогневих завдань по наземних цілях розроблено фахівцями Науково-дослідного центру ракетних військ і артилерії за результатами практичних стрільб. Розкриваються основні поло..

155-мм самохідна гаубиця CAESAR

180.00 грн.

Методичний посібник “155-мм самохідна гаубиця CAESAR” розкриває основні положення, що стосуються організації, застосування, забезпечення, особливостей бойової роботи та виконання заходів підготовки стрільби і управління вогнем підрозділів артилерії, оснащених 155-мм самохідною гаубицею CAESAR. Положення, норми та правила, викладені у Методичному ..

155-мм самохідна гаубиця М109A3GN (М109A4)

250.00 грн.

Методичний посібник “155-мм самохідна гаубиця М109A3GN (М109A4)” є військовою навчально-методичною публікацією, яка призначена для офіцерів, сержантів та солдатів підрозділів артилерії та слухачів (курсантів) вищих військових навчальних закладів України, у яких здійснюється підготовка фахівців артилеристів. Методичний посібник розкриває основні пол..

1991. Хроника войны в Персидском заливе

750.00 грн.

Книга американского военного историка Ричарда С. Лаури посвящена операции «Буря в пустыне», которую международная военная коалиция блестяще провела против войск Саддама Хусейна в январе — феврале 1991 г. Этот конфликт стал первой большой войной современности, а ее планирование и проведение по сей день является своего рода эталоном масштабных ..

33 стратегії війни

1500.00 грн.

Війна і способи її ведення мають непохитну, невблаганну логіку: якщо ви чогось прагнете, то маєте бути готові битися за це. Володіння стратегічним мистецтвом війни зробить ваше життя спокійнішим, мирнішим і пліднішим, адже ви знатимете, якими є правила гри, та зумієте здобувати перемоги, не вдаючись до насильства. «33 стратегії війни» від Роберта Г..

40-мм автоматична гармата L/70 на причіпному лафеті

420.00 грн.

40-мм автоматична гармата 1/70 на причіпному лафеті є зброєю ближньої дії, що призначена для протиповітряної оборони як точкових об'єктів, такі площинних об'єктів, таких як мости й військові частини. Вона також може ефективно використовуватися проти наземних цілей. Одноствольний верхній станок встановлений на 4-колісному нижньому станку і оснащений..

46 секунд

346.00 грн.

Книга польського фахівця з розвідувальних операцій детально розкриває особливості оперативної діяльності сучасних розвідувальних служб, змальовує образи людей, доля яких — перебувати «в тіні» та водночас у зоні постійного ризику. Автор виокремлює розповідь про операцію «Відлуння», частина якої відбувалася в Україні, розповідаючи читачам про т..

DJI MAVIC 3. Інструкція з використання

240.00 грн.

Дрони на війні — це очі наших військових. Сьогодні українська розвідка не може працювати без цих пташок. За допомогою дронів наші воїни прицільно знищують склади, скупчення техніки й особовий склад ворога. DJI Mavic 3 — це передовий квадрокоптер із багатьма функціями та характеристиками, що дають змогу знімати високоякісні зображення т..

Показано з 1 по 15 із 815 (55 сторінок)