Історія держави і права

Вид відображення:

Історія держави і права зарубіжних країн. Курс лекцій

480.00 грн.

Книга вміщує авторські лекції сучасних вітчизняних науковців з навчальної дисципліни «Історія держави і права зарубіжних країн», підготовлених на основі їх багаторічного досвіду викладання у закладах вищої освіти України. Висвітлюються історія виникнення, розвитку і функціонування державно-правових систем у різних країнах світу. Аналізується зміст..

Історія українського права

450.00 грн.

Висвітлює основні етапи становлення та розвитку українського права, починаючи з потестарного суспільства, до початку XXI ст. Продемонстровано спадкоємність українського права як в періоди національної державності, так і в дискретних умовах її існування. Проаналізовано не лише пам’ятки вітчизняного права, а й чинні на українських етнічних територіях..

Книга емблем

380.00 грн.

«Книга емблем» є унікальною пам’яткою європейської ренесансної літератури. Вміщені до неї твори відображають світогляд автора – відомого італійського юриста і поета-гуманіста, засновника школи ренесансної юриспруденції «Mos gallicus» Дж. А. Альчато (1492–1550 рр.). Український переклад книги друкується вперше і є прируроченим до 500-ліття від н..

Криминальная история христианства в 2-х книгах. Ранний период и поздняя античность

1950.00 грн.

В книге современного немецкого ученого всесторонне исследована многовековая деятельность христианской церкви, приведены интересные, малоизвестные факты о становлений и развитии христианства, о борьбе с ересью, о том, какими методами распространялась, а иногда и насаждалась эта религия в разных странах. На протяжении всех четырех томов Карлхайнц Деш..

Політико-правові системи світу. Навчальний посібник

190.00 грн.

У навчальному посібнику розглянуто сутність, структуру, типи та функції політичної системи, розкрито поняття правової системи, детально висвітлено політико- правові системи країн Західної Європи, Південно-Східної Азії, Латинської Америки, Центрально-Східної Європи, Індії, мусульманських країн, а також країн з перехідною економікою, проаналізовано п..

Расцвет и упадок государства

1280.00 грн.

В середине 1988 года в Италии вышла книга, наделавшая много шума: анонимный автор предложил читателям выполненную им литературную запись воспоминаний неизвестного мафиозо по имени Джованни. Поисками автора книги и ее героя занялась полиция. Эффект был неожиданным: автором оказался известный писатель, мастер детективного жанра Энцо Руссо, герой кн..

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)