Кримiнально-правова наука незалежної України. Проблеми загальної частини

65.00 грн.

Анотація

Монографія є комплексним наукознавчим дослідженням проблем загальної частини кримінального права України, що охоплює двадцятирічний період його існування - з 1991 по 2011 роки. Проаналізовано розвиток і стан дослідження положень загальної частини ...

Монографія є комплексним наукознавчим дослідженням проблем загальної частини кримінального права України, що охоплює двадцятирічний період його існування - з 1991 по 2011 роки. Проаналізовано розвиток і стан дослідження положень загальної частини кримінального права в українській кримінально-правовій науці. На цій підставі сформульовано тенденції розвитку кримінально-правової науки України (питань загальної частини), припущення щодо подальших напрямів її поступу.

Для науковців, викладачів, аспірантів і студентів вищих навчальних закладів, працівників правоохоронних органів, усіх, хто цікавиться наукою кримінального права.

Книги
ISBN 978-966-667-585-2
Автор Галабала М. В.
Рік видання 2013
Кількість сторінок 240
Обкладинка тверда
Анотація Монографія є комплексним наукознавчим дослідженням проблем загальної частини кримінального права України, що охоплює двадцятирічний період його існування - з 1991 по 2011 роки. Проаналізовано розвиток і стан дослідження положень загальної частини кримінального права в українській кримінально-правовій науці. На цій підставі сформульовано тенденції розвитку кримінально-правової науки України (питань загальної частини), припущення щодо подальших напрямів її поступу. Для науковців, викладачів, аспірантів і студентів вищих навчальних закладів, працівників правоохоронних органів, усіх, хто цікавиться наукою кримінального права.

Написати відгук

Будь ласка, авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим, як написати відгук