Теоретичні засади формування технологічного підходу в криміналістиці

Теоретичні засади формування технологічного підходу в криміналістиці

250.00 грн.
Видавництво:
Модель: JK-10327
Наявність: Є в наявності
Переглянуто 643 переглядів

Характеристики

  • Автор Барцицька А.А., Тіщенко В.В.
  • Видавництво Фенікс
  • Кількість сторінок 198
  • Обкладинка твердий
  • Рік видання 2012
  • Тираж 500
  • Продавець ЮрКнига

Опис

Монографія присвячена дослідженню теоретичних основ формування технологічного підходу у криміналістиці. Визначено історичні передумови, фактори становлення поняття «криміналістична технологія», а також сучасні напрямки криміналістичних досліджені, щодо впровадження технології у понятійно-категоріальний апарат криміналістики, формування технологічного підходу до експертної діяльності, пронесу розслідування злочинів та дослідження технологій злочинної діяльності. Виокремлено основні сутнісні риси криміналістичної технології та надано авторське визначення її поняття.
Обгрунтовано теоретичну та практичну значимість криміналістичної технології як категорії, що входить до понятійно-категоріального апарату криміналістичної науки.
Визначено природу технологічного підходу як напрямку дослідження закономірностей щодо реалізації комплексів взаємопов'язаних дій та процедур в практиці злочинної, а також криміналістичної діяльності. Технологічний підхід розглянуто в системі загально-теоретичних, техніко-криміналістичних, тактичних та методичних положень криміналістики. Обгрунтовується доцільність використання комплексу методів щодо його практичної реалізації, а саме: планування, моделювання, програмування та евристичною методу. Технологічний підхід визначено щодо процесу застосування техніко-криміналістичних засобів, проведення окремих слідчих дій, а також реалізації окремих методик розслідування.
Для науковців, аспірантів, викладачів, а також практичних працівників, які цікавляться проблематикою запровадження технологічного підходу в юридичні науки, зокрема в криміналістику.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре