Автомобільні перевезення. Захист та експертиза у справах про ДТП. Настільна книга водія та його захисника

Автомобільні перевезення. Захист та експертиза у справах про ДТП. Настільна книга водія та його захисника

210.00 грн.
Модель: JK-13165
Наявність: Немає в наявності
Переглянуто 2239 переглядів

Характеристики

  • Автор Шевченко В.І., Володарський В.Л., Рафалюк Б.І., Ізовітова Л.П., Костюченко Л.М., Головченко Л.М., Лясковский В.Г.
  • Вага 0.5 кг
  • Кількість сторінок 424
  • Мова українська
  • Обкладинка м'який
  • Рік видання 2016
  • Тираж 300
  • Формат 145х200 мм
  • Продавець ЮрКнига

Опис

Беручись за написання цієї книги-посібника, назва якої говорить сама за себе, автори - а це високопрофесійні фахівці в галузі юриспруденції, автомобільного транспорту, інженерно-технічної експертизи та страхування - ставили перед собою дві задачі: з одного боку надати практичні поради експерта і адвоката водіям, які потрапили у дорожньо-транспортну пригоду (ДТП), щодо юридичного і технічного обґрунтування їх показів та подальших дій, а з іншого боку, звернути увагу громадськості на нечуваний ріст аварійності на автомобільному транспорті.

Отже, автори адресують цю книгу перш за все водіям, власникам транспортних засобів та адвокатам, що стоять на захисті прав і свобод водіїв. Не займаючись зайвою рекламою, ми твердо переконані, що вона повинна бути у «бардачку» кожного автомобіля і на столі у кожного адвоката. До неї варто звертатись повсякчас, а не лише тоді, коли сталась ДТП.

Вона не просто повинна лежати на очах водія, а йому слід було б, сідаючи перед поїздкою за кермо, взяти її хоча б у руки. Сама наявність книги поверне думки водія до реальної дорожньої ситуації, нагадуватиме про можливу небезпеку в дорозі і тим самим спонукатиме його до ввічливого ставлення до вимог Правил дорожнього руху України і належного їх виконання.

Вона для водія відіграватиме роль першої допомоги адвоката й експерта при вирішенні складних питань, що виникають на дорозі у нестандартних ситуаціях.

Книга буде корисною і аварійним комісарам страхових компаній, інспекторам поліції, слідчим, прокурорам та суддям, які займаються розслідуванням та розглядом кримінальних проваджень та адміністративних чи цивільних справ, пов’язаних як із ДТП, так і з автомобільним транспортом загалом.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре