Правове регулювання праці у Великобританії: прогресивний досвід і перспективи для України

Правове регулювання праці у Великобританії: прогресивний досвід і перспективи для України

180.00 грн.
Видавництво:
Модель: JK-11560
Наявність: Є в наявності
Переглянуто 173 переглядів

Характеристики

  • Автор Венедіктов С.В.
  • Видавництво Право
  • Кількість сторінок 174
  • Обкладинка Мягкий
  • Рік видання 2017
  • Тираж 100
  • Продавець ЮрКнига

Опис

Монографія присвячена дослідженню особливостей правового регулювання трудових відносин у Сполученому Королівстві Великобританії та Північній Ірландії.
Наведена загальна характеристика сучасної британської правової системи та джерел трудового права. З методологічних та практичних позицій розкрито правову природу трудового договору, його сторони та зміст.
Висвітлено механізми забезпечення дисципліни праці за британським правом, а також види дисциплінарної відповідальності та порядок притягнення до неї.
Охарактеризовано специфіку припинення трудових правовідносин, включаючи такі категорії, як несправедливе та протиправне звільнення. Проаналізовано судову систему Великобританії та органи, що безпосередньо розглядають трудові спори.
Зосереджено увагу на перспективах запровадження в Україні окремих елементів британського трудового права, таких як: гнучке регулювання праці, локальний трудовий стаж, вимушене звільнення, надання працівнику компенсації замість попередження про розірвання трудового договору, розгляд трудових спорів у спеціалізованій судовій інстанції та ін.
Розрахована на науковців, викладачів, докторантів і студентів вищих навчальних закладів юридичної спрямованності, а також інших осіб, яких цікавлять питання українського та зарубіжного трудового права.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре