Правові системи сучасності. Навчальний посібник для магістрів права.

Правові системи сучасності. Навчальний посібник для магістрів права.

150.00 грн.
Видавництво:
Модель: JK-11101
Наявність: Немає в наявності
Переглянуто 59 переглядів

Характеристики

  • Автор Шемшученко Ю.С.
  • Видавництво Юридична думка
  • Кількість сторінок 492
  • Обкладинка твердий
  • Рік видання 2012
  • Тираж 500
  • Продавець ЮрКнига

Опис

Навчальний посібник підготовлено колективом авторів – учених у галузі теорії держави і права. Дослідження присвячене теоретичним засадам національних правових систем сучасності та їх порівняльного аналізу.
У посібнику розглядаються закономірності та методологія наукового пізнання правових систем, сучасні підходи до визначення їх поняття, змісту та особливостей. Окрему увагу приділено порівняльному правознавству, його теоретичним та практичним вимірам.
Оригінальність цього посібника полягає в поєднанні освітянських і наукових аспектів, висвітлені не тільки позитивів, а й проблемних питань. В ньому систематизовано сучасні теоретико-методологічні та концептуальні підходи до аналізу правових систем сучасності, загальні тенденції їх розвитку.
Структурно посібник складається з трьох розділів: “Національна правова система: закономірності розвитку та наукового пізнання”; “Порівняльне правознавство: теоретико-правовий аналіз”; “Практичний вимір порівняльно-правових досліджень правових систем сучасності”.
Розрахований на студентів-магістрів вищих навчальних закладів, аспірантів, викладачів, а також усіх, хто цікавиться проблемами порівняльно-правових досліджень правових систем сучасності в умовах глобалізації та інтеграції.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре